Wininbets.com

Wininbets.com

Correct Score Predictions

Date Match Tip
2018-11-17
00:00
Argentina
Mexico
2-1
2018-11-17
00:00
Bermuda
El Salvador
2-1
2018-11-17
00:15
Chile
Costa Rica
2-1
2018-11-17
02:00
Petapa
Club Comunicacio
1-1
2018-11-17
05:00
Albirex Niigata
Renofa Yamaguchi
2-2
2018-11-17
05:00
JEF United Ichih
Tochigi SC
1-2
2018-11-17
05:00
FC Gifu
Avispa Fukuoka
1-2
2018-11-17
05:00
Kamatamare Sanuk
Kyoto Sanga
1-2
2018-11-17
05:00
Kanazawa
Mito Hollyhock
0-0
2018-11-17
05:00
Ventforet Kofu
Yokohama FC
0-1
2018-11-17
05:00
Roasso Kumamoto
Ehime FC
0-2
2018-11-17
05:00
Machida
Tokyo Verdy
1-1
2018-11-17
05:00
Montedio Yamagat
Oita Trinita
2-2
2018-11-17
05:00
Fagiano Okayama
Omiya Ardija
1-1
2018-11-17
05:00
Matsumoto Yamaga
Tokushima Vortis
0-0
2018-11-17
06:00
Gyeongju KHNP
Gimhae City
1-0
2018-11-17
06:30
Perseru Serui
Pusamania Borneo
1-1
2018-11-17
08:00
Amazulu U21
Golden Arrows U2
1-1
2018-11-17
08:30
Barito Putera
Mitra Kukar
2-1
2018-11-17
08:30
PSMS Medan
Madura United
2-1
2018-11-17
08:30
PS Tira
Sriwijaya FC
2-0
2018-11-17
08:50
Australia
Korea Republic
2-1
2018-11-17
09:00
England U19
Iceland U19
3-1
2018-11-17
09:00
Academica Clince
CS Aerostar Baca
3-1
2018-11-17
09:00
CS Balotesti
Poli Timisoara
2-1
2018-11-17
09:00
Braila
Daco-Getica Bucu
1-2
2018-11-17
09:00
Farul Constanta
Luceafarul Orade
3-2
2018-11-17
09:00
Metaloglobus
Chindia Targovis
1-1
2018-11-17
09:00
Pandurii Targu-J
Energeticianul
2-1
2018-11-17
09:00
Ripensia Timisoa
CS Mioveni
0-2
2018-11-17
10:00
Armenia U19
Portugal U19
0-3
2018-11-17
10:00
France U19
Lithuania U19
3-0
2018-11-17
10:00
Israel U19
Liechtenstein U1
4-1
2018-11-17
10:00
Mamelodi Sundown
Supersport Utd U
2-2
2018-11-17
11:00
FK Sumy
Metalist Kharkiv
0-2
2018-11-17
11:00
Malavan
Kheybar Khorrama
0-1
2018-11-17
11:00
Elva
FC Kuressaare
3-1
2018-11-17
11:00
Kohtla-Jarve JK
Tallinna Kalev U
2-1
2018-11-17
11:00
Poli Timisoara
Petrolul Ploiest
1-2
2018-11-17
11:30
Thailand
Indonesia
2-1
2018-11-17
11:35
China U21
Iceland U21
1-1
2018-11-17
11:45
Garbarnia
Warta Poznan
1-1
2018-11-17
12:00
FK Avanhard Kram
Prykarpattya Iva
2-1
2018-11-17
12:00
Fleetwood Town
Walsall
1-1
2018-11-17
12:00
Comoros
Malawi
1-0
2018-11-17
12:00
East Timor
Philippines
1-1
2018-11-17
12:00
Super Nova
Metta/LU Riga
3-1
2018-11-17
12:00
Borec Veles
Bregalnica Delce
1-0
2018-11-17
12:00
Partizan Obrshan
Kozuv Gevgelija
1-1
2018-11-17
12:00
Sasa
Plackovica
2-1
2018-11-17
12:00
Tikves
Pehchevo
1-0
2018-11-17
12:00
Elana Torun
Pruszkow
2-1
2018-11-17
12:00
Radomiak Radom
Ruch Chorzow
3-0
2018-11-17
12:00
ROW Rybnik
Gryf Wejherowo
2-1
2018-11-17
12:00
Resovia Rzeszow
Stal Stalowa Wol
2-1
2018-11-17
12:00
Siarka Tarnobrze
GKS Belchatow
0-1
2018-11-17
12:00
KFUM Oslo
Asane Fotball
2-0
2018-11-17
12:15
Arvand Khorramsh
Navad Urmia
0-0
2018-11-17
12:30
SK Prostejov
Trinec
2-1
2018-11-17
12:30
Seychelles
Libya
0-0
2018-11-17
12:30
Bulgaria U19
Gibraltar U19
3-0
2018-11-17
12:30
Greece U19
Romania U19
2-1
2018-11-17
12:30
NK Dugopolje
Solin
3-0
2018-11-17
12:30
Hajduk Split 2 (
NK Lucko
2-0
2018-11-17
12:30
Kustosija
Bijelo Brdo
1-0
2018-11-17
12:30
D. Zagreb 2
HNK Sibenik
1-1
2018-11-17
12:30
Osijek 2
Hrvatski dragovo
1-0
2018-11-17
12:30
Varazdin
Radnik Sesvete
1-1
2018-11-17
12:30
Zadar
NK Medjimurje Ca
2-1
2018-11-17
12:30
Braintree Town
Solihull Moors
1-2
2018-11-17
12:30
Bratstvo Gracani
Jedinstvo Bihac
2-0
2018-11-17
12:30
Gorazde
Vitez
1-0
2018-11-17
12:30
Zvijezda Gradaca
Kakanj
2-0
2018-11-17
12:30
Igman K.
FK Velez Mostar
1-2
2018-11-17
12:30
Metalleghe-BSI J
Zivinice
1-1
2018-11-17
12:30
NK Novi Travnik
TOSK Tesanj
1-2
2018-11-17
12:30
NK Bosna Visoko
HNK Capljina
1-0
2018-11-17
12:30
Skra
Gornik Leczna
2-0
2018-11-17
13:00
Institute FC
Linfield FC
1-2
2018-11-17
13:00
Chania Kissamiko
Volos NFC
1-2
2018-11-17
13:00
Doxa Dramas
Irodotos
2-0
2018-11-17
13:00
Apollon Pontou
Platanias FC
1-0
2018-11-17
13:00
Ergotelis
Trikala
2-1
2018-11-17
13:00
Germany U19
Netherlands U19
2-2
2018-11-17
13:00
South Africa
Nigeria
2-1
2018-11-17
13:00
Uganda
Cape Verde
1-0
2018-11-17
13:00
Croatia U19
luxembourg U19
3-1
2018-11-17
13:00
Georgia U19
Azerbaijan U19
2-0
2018-11-17
13:15
Belgium U19
Malta U19
2-1
2018-11-17
13:30
Bastia-Borgo
Sedan
1-1
2018-11-17
13:30
Monopoli
Sicula Leonzio
0-0
2018-11-17
13:30
US Siracusa
Bisceglie
2-1
2018-11-17
13:30
Trapani
Virtus Francavil
3-0
2018-11-17
13:30
AFC
HHC Hardenberg
3-1
2018-11-17
13:30
Koninklijke HFC
Excelsior Maassl
2-1
2018-11-17
13:30
Jong Almere City
IJsselmeervogels
1-1
2018-11-17
13:30
ASWH
Noordwijk
4-1
2018-11-17
13:30
Eemdijk
ODIN
1-3
2018-11-17
13:30
Harkemase Boys
Quick Boys
3-2
2018-11-17
13:30
HSV Hoek
ONS Sneek
2-1
2018-11-17
13:30
Lisse
Groningen (Youth
1-2
2018-11-17
13:30
VV DOVO
DVS 33 Ermelo
1-3
2018-11-17
13:30
VVOG
Stedoco
1-2
2018-11-17
14:00
Serbia
Montenegro
2-2
2018-11-17
14:00
Dnipro-1
Zirka Kirovohrad
6-0
2018-11-17
14:00
Haguenau
Sochaux
1-1
2018-11-17
14:00
Dundela
Portadown
2-3
2018-11-17
14:00
HW Welders
Loughgall FC
2-1
2018-11-17
14:00
Knockbreda
Ballyclare Comra
3-2
2018-11-17
14:00
PSNI
Ballinamallard U
2-1
2018-11-17
14:00
Namibia
Guinea Bissau
3-1
2018-11-17
14:00
Poland U19
Kazakhstan U19
2-0
2018-11-17
14:00
Scotland U19
San Marino U19
4-0
2018-11-17
14:00
Turkey U19
Moldova U19
1-0
2018-11-17
14:00
Kozakken Boys
Barendrecht
2-1
2018-11-17
14:00
Basel II
Yverdon
1-2
2018-11-17
14:00
Sion II
Breitenrain
2-1
2018-11-17
14:00
Achilles
Ajax (Am)
2-2
2018-11-17
14:30
Limoges
Villefranche
1-1
2018-11-17
14:30
Bala Town
Aberystwyth Town
2-1
2018-11-17
14:30
Barry Town AFC
The New Saints
1-1
2018-11-17
14:30
Llandudno
Carmarthen
1-1
2018-11-17
14:30
Llanelli
Druids (Wal)
1-1
2018-11-17
14:30
Katwijk
Vitesse Arnhem (
1-2
2018-11-17
14:30
FC Lienden
Jong Sparta Rott
1-2
2018-11-17
14:30
Spakenburg
Rijnsburgse Boys
3-2
2018-11-17
14:30
VVSB
Scheveningen
2-3
2018-11-17
15:00
Chojniczanka Cho
Suwalki
2-1
2018-11-17
15:00
Chrobry Glogow
GKS Tychy
1-0
2018-11-17
15:00
Olsztyn Oks
Bytovia II Bytow
1-1
2018-11-17
15:00
Volyn
Ahrobiznes Voloc
1-1
2018-11-17
15:00
Accrington Stanl
Barnsley
2-1
2018-11-17
15:00
Bristol Rovers
Scunthorpe Unite
1-0
2018-11-17
15:00
Burton Albion
Coventry City
1-2
2018-11-17
15:00
Doncaster Rovers
AFC Wimbledon
2-1
2018-11-17
15:00
Luton Town
Plymouth Argyle
3-1
2018-11-17
15:00
Oxford United
Gillingham
2-1
2018-11-17
15:00
Peterborough Uni
Bradford City
1-1
2018-11-17
15:00
Shrewsbury Town
Rochdale
2-1
2018-11-17
15:00
Southend United
Blackpool
2-1
2018-11-17
15:00
Sunderland
Wycombe Wanderer
2-1
2018-11-17
15:00
Bury
Stevenage Boroug
3-0
2018-11-17
15:00
Crewe Alexandra
Tranmere Rovers
1-1
2018-11-17
15:00
Exeter City
Northampton Town
2-1
2018-11-17
15:00
Forest Green Rov
Morecambe
2-1
2018-11-17
15:00
Grimsby Town
Crawley Town
2-1
2018-11-17
15:00
Mansfield Town
Port Vale
1-0
2018-11-17
15:00
Newport
Colchester Unite
3-2
2018-11-17
15:00
Notts County
Cheltenham Town
2-1
2018-11-17
15:00
Oldham Athletic
Cambridge United
2-2
2018-11-17
15:00
Swindon Town
Carlisle United
1-1
2018-11-17
15:00
Yeovil Town
Lincoln City
1-2
2018-11-17
15:00
Milton Keynes Do
Macclesfield Tow
3-1
2018-11-17
15:00
Ayr Utd.
Greenock Morton
3-0
2018-11-17
15:00
Falkirk
Partick Thistle
2-2
2018-11-17
15:00
Queen of South
Inverness
1-1
2018-11-17
15:00
Airdrie United
East Fife
1-2
2018-11-17
15:00
Brechin City
Arbroath
1-2
2018-11-17
15:00
Forfar Athletic
Dumbarton
2-2
2018-11-17
15:00
Montrose
Stranraer
1-1
2018-11-17
15:00
Stenhousemuir
Raith Rovers
3-3
2018-11-17
15:00
Annan Athletic
Stirling Albion
2-1
2018-11-17
15:00
Berwick Rangers
Albion Rovers
2-1
2018-11-17
15:00
Elgin City
Clyde
2-1
2018-11-17
15:00
Ballymena United
Cliftonville
2-1
2018-11-17
15:00
Coleraine
Glentoran FC
1-1
2018-11-17
15:00
Crusaders
Glenavon Lurgan
1-2
2018-11-17
15:00
Newry City
Ards FC
1-1
2018-11-17
15:00
Warrenpoint Town
Dungannon Swifts
1-2
2018-11-17
15:00
Malaga
Gimnastic Tarrag
2-0
2018-11-17
15:00
Real Union Irun
Barakaldo CF
1-1
2018-11-17
15:00
Hornchurch
Worthing
3-2
2018-11-17
15:00
Bishops Stortfor
Whitehawk
3-1
2018-11-17
15:00
Bognor Regis Tow
Wingate Finchley
3-1
2018-11-17
15:00
Burgess Hill Tow
Merstham
1-1
2018-11-17
15:00
Carshalton
Corinthian-Casua
2-0
2018-11-17
15:00
Dorking Wanderer
Brightlingsea
2-1
2018-11-17
15:00
Folkestone
Potters Bar Town
2-1
2018-11-17
15:00
Harlow Town
Tonbridge Angels
0-2
2018-11-17
15:00
Kingstonian
Margate
2-1
2018-11-17
15:00
Leatherhead
Enfield Town
1-2
2018-11-17
15:00
lewes
Haringey Borough
2-1
2018-11-17
15:00
Dergview FC
Carrick Rangers
1-2
2018-11-17
15:00
Larne FC
Limavady United
2-0
2018-11-17
15:00
Jordan
India
1-1
2018-11-17
15:00
Equatorial Guine
Senegal
1-1
2018-11-17
15:00
Gabon
Mali
1-1
2018-11-17
15:00
Sweden U19
Wales U19
2-1
2018-11-17
15:00
Barrow
Eastleigh
1-2
2018-11-17
15:00
Boreham Wood
Ebbsfleet United
1-1
2018-11-17
15:00
Dagenham Redbrid
AFC Fylde
0-1
2018-11-17
15:00
Gateshead
Sutton United
1-2
2018-11-17
15:00
Leyton Orient
Bromley
2-0
2018-11-17
15:00
Maidenhead Unite
Harrogate Town
1-3
2018-11-17
15:00
Maidstone United
Wrexham
0-1
2018-11-17
15:00
Salford City
Aldershot Town
3-1
2018-11-17
15:00
Chesterfield
Havant Waterloov
1-1
2018-11-17
15:00
Halifax Town
Dover Athletic
1-0
2018-11-17
15:00
Alfreton Town
Nuneaton Borough
2-1
2018-11-17
15:00
Altrincham
York City
3-1
2018-11-17
15:00
Blyth Spartans
Curzon Ashton FC
0-1
2018-11-17
15:00
Boston United
Southport
1-2
2018-11-17
15:00
Bradford Park Av
Ashton United
2-1
2018-11-17
15:00
Darlington
Hereford United
1-1
2018-11-17
15:00
FC United of Man
Telford United
1-1
2018-11-17
15:00
Guiseley
Spennymoor Town
2-1
2018-11-17
15:00
Kidderminster Ha
Chorley FC
3-2
2018-11-17
15:00
Leamington
Chester FC
2-2
2018-11-17
15:00
Stockport County
Brackley Town
1-1
2018-11-17
15:00
Bath City
Eastbourne Borou
2-1
2018-11-17
15:00
Chelmsford City
Truro City
1-1
2018-11-17
15:00
Chippenham Town
Wealdstone FC
2-1
2018-11-17
15:00
Dulwich Hamlet
Oxford City
2-1
2018-11-17
15:00
Gloucester City
St Albans City
2-2
2018-11-17
15:00
Hampton Richmond
Dartford
2-1
2018-11-17
15:00
East Thurrock Un
Hemel Hempstead
1-2
2018-11-17
15:00
Hungerford Town
Billericay Town
0-1
2018-11-17
15:00
Slough Town
Woking
1-1
2018-11-17
15:00
Torquay United
Concord Rangers
2-1
2018-11-17
15:00
Welling United
Weston Super Mar
3-1
2018-11-17
15:00
Koniz
Bavois
1-2
2018-11-17
15:00
La Chaux-De-Fond
Lausanne Ouchy
0-4
2018-11-17
15:00
Zurich II
Bellinzona
0-1
2018-11-17
15:00
Echallens
Grand-Lancy
4-3
2018-11-17
15:00
Basingstoke Town
Merthyr Town
3-2
2018-11-17
15:00
Beaconsfield SYC
Farnborough Town
4-1
2018-11-17
15:00
Dorchester Town
Chesham United
2-0
2018-11-17
15:00
Gosport Borough
Taunton Town
2-3
2018-11-17
15:00
Kings Langley
Weymouth
1-2
2018-11-17
15:00
Metropolitan Pol
Frome Town
3-2
2018-11-17
15:00
Salisbury City
Hartley Wintney
3-1
2018-11-17
15:00
Swindon Supermar
Harrow Borough
2-3
2018-11-17
15:00
Tiverton Town
Hendon
3-2
2018-11-17
15:00
Wimborne Town
Staines Town
3-1
2018-11-17
15:00
Walton Casuals
Poole Town
2-1
2018-11-17
15:00
Rushden Diamonds
Bedworth United
3-1
2018-11-17
15:00
Alvechurch
St Neots Town
2-2
2018-11-17
15:00
Barwell
Kings Lynn
1-3
2018-11-17
15:00
Coalville
Banbury United
2-1
2018-11-17
15:00
Leiston FC
Rushall Olympic
2-1
2018-11-17
15:00
Needham Market
Stratford Town
1-2
2018-11-17
15:00
Redditch United
Lowestoft Town
2-1
2018-11-17
15:00
Royston Town
Kettering Town
2-1
2018-11-17
15:00
St Ives
Halesowen Town
0-1
2018-11-17
15:00
Stourbridge
Hitchin Town
2-1
2018-11-17
15:00
Tamworth
Biggleswade Town
1-1
2018-11-17
15:30
Balkany Zorya
MFK Mikolaiv
1-0
2018-11-17
15:30
SD Amorebieta
Arenas Club de G
1-1
2018-11-17
15:30
Catanzaro
Rieti
1-2
2018-11-17
15:30
Bruhl SG
YF Juventus Zuri
3-1
2018-11-17
16:00
GKS Jastrzebie
Rakow
0-2
2018-11-17
16:00
Tubize
Roeselare
2-1
2018-11-17
16:00
Lusitanos
JA Drancy
2-1
2018-11-17
16:00
Leioa
Mirandes
2-1
2018-11-17
16:00
Barcelona B
UE Cornella
1-1
2018-11-17
16:00
SD Ejea
Lleida
0-1
2018-11-17
16:00
Czech Republic U
Macedonia U19
2-1
2018-11-17
16:00
Pogon Siedlce
Olimpia Grudziad
2-1
2018-11-17
16:00
Etoile Carouge
Vevey Sports
2-1
2018-11-17
16:00
KVV Quick 20
HSC 21 Brein
2-1
2018-11-17
16:30
Gambia
Benin
0-1
2018-11-17
16:30
Wohlen
Stade Nyonnais
1-2
2018-11-17
17:00
Azerbaijan
Faroe Islands
1-0
2018-11-17
17:00
Malta
Kosovo
1-1
2018-11-17
17:00
Turkey
Sweden
1-0
2018-11-17
17:00
Osasuna
Tenerife
2-0
2018-11-17
17:00
CF Reus Deportiu
Extremadura
1-1
2018-11-17
17:00
Annecy
Nancy
1-0
2018-11-17
17:00
Compiegne
Troyes
1-1
2018-11-17
17:00
JA Le Poire Sur
Cholet
2-1
2018-11-17
17:00
Montceau
Lyon Duchere
2-1
2018-11-17
17:00
De Treffers
GVVV
2-1
2018-11-17
17:00
Noordwijk
De Dijk
5-2
2018-11-17
17:15
Caernarfon
Cardiff Metropol
1-1
2018-11-17
17:30
Jong PSV Eindhov
AZ Alkmaar (Yout
2-1
2018-11-17
17:30
FC Oss
Omniworld Almere
2-1
2018-11-17
17:30
Fontenay Lcvf
Chateauroux
1-1
2018-11-17
17:30
SD Gernika
Real Sociedad B
1-1
2018-11-17
17:30
Juve Stabia
Catania
2-1
2018-11-17
17:30
Viterbese
US Casertana 190
1-1
2018-11-17
17:30
Rende
Vibonese
1-0
2018-11-17
18:00
OJC Rosmalen
Blauw Geel
3-2
2018-11-17
18:10
Widzew lodz
Rozwoj Katowice
2-1
2018-11-17
18:30
Gueugnon
Clermont
0-2
2018-11-17
18:45
Dordrecht
FC Eindhoven
1-1
2018-11-17
18:45
Helmond Sport
RKC Waalwijk
2-2
2018-11-17
19:00
Brasil De Pelota
Guarani SP
1-1
2018-11-17
19:00
CSA-AL
Avai FC SC
2-1
2018-11-17
19:00
Sampaio Correa
Boa Ec
1-0
2018-11-17
19:00
Bastia
Le Mans
1-1
2018-11-17
19:00
CD Puerto de Izt
Xelaju MC
1-1
2018-11-17
19:00
Serbia U19
Northern Ireland
2-1
2018-11-17
19:30
Real Zaragoza
Mallorca
0-1
2018-11-17
19:30
Mechelen
Lommel SK
3-0
2018-11-17
19:30
Paganese
Cavese
2-3
2018-11-17
19:30
Potenza
Matera
3-0
2018-11-17
19:45
Italy
Portugal
1-1
2018-11-17
19:45
Albania
Scotland
1-2
2018-11-17
19:45
Romania
Lithuania
2-0
2018-11-17
19:45
Cambuur Leeuwaar
Volendam
2-0
2018-11-17
19:45
Real Oviedo
Sporting Gijon
1-1
2018-11-17
20:00
Deportivo Riestr
Almirante Brown
2-1
2018-11-17
20:00
Flandria
CA Fenix Pilar
0-0
2018-11-17
20:00
Talleres Remedio
Club Comunicacio
2-1
2018-11-17
20:00
Tristan Suarez
Colegiales
1-0
2018-11-17
20:00
Ferrocarril Urqu
All Boys Florest
2-1
2018-11-17
20:00
Ferro Carril Oes
Central Cordoba
2-1
2018-11-17
20:00
Berazategui
Club Lujan
1-0
2018-11-17
20:00
Central Cordoba
Sportivo Barraca
1-0
2018-11-17
20:00
Excursionistas
Sportivo Dock Su
1-0
2018-11-17
20:00
Leandro N Alem
Argentino de Qui
2-0
2018-11-17
20:00
Ferrocarril Midl
San Martin Burza
2-0
2018-11-17
20:00
Sportivo Italian
Deportivo Armeni
0-1
2018-11-17
20:00
Royal Pari
Destroyers
3-1
2018-11-17
20:10
Boca Juniors
Patronato Parana
2-1
2018-11-17
20:30
Scotland U21
Turkey U21
0-1
2018-11-17
20:30
Cuba
Dominican Republ
3-1
2018-11-17
21:00
Corinthians
Vasco da Gama
1-1
2018-11-17
21:00
Vitoria BA
Atletico Paranae
2-1
2018-11-17
21:00
Club Atl. Estudi
San Telmo
2-1
2018-11-17
21:00
El Porvenir
Villa San Carlos
1-1
2018-11-17
21:00
3 De Febrero
Libertad
1-1
2018-11-17
21:00
Chalatenango
Alianza FC
1-2
2018-11-17
21:00
CD FAS
Audaz
2-1
2018-11-17
21:00
Pasaquina
Aguila
1-1
2018-11-17
21:00
Santa Tecla
Luis Angel Firpo
2-0
2018-11-17
21:00
Sonsonate
A.D. Isidro Meta
1-1
2018-11-17
21:00
Atl. San Luis
Cimarrones de So
2-1
2018-11-17
21:00
Marathon
Real Espana
2-2
2018-11-17
21:30
Vila Nova
Criciuma EC
2-0
2018-11-17
22:00
Zacatecas
CSyD Dorados de
2-1
2018-11-17
22:30
Atletico Atlanta
Justo Jose de Ur
2-1
2018-11-17
22:50
Sportivo Luqueno
Deportivo Capiat
2-1
2018-11-17
23:00
Atletico Mineiro
Bahia(BA)
1-1
2018-11-17
23:00
Oeste
Goias
0-1
2018-11-17
23:00
Atletico Bucaram
Dep.Independient
1-1
2018-11-18
00:00
Jamaica
Suriname
0-0
2018-11-18
01:00
Auckland City
Canterbury Unite
2-1
2018-11-18
01:00
Hamilton Academi
Eastern Suburbs
1-2
2018-11-18
01:00
Tasman United
Wellington Phoen
2-3
2018-11-18
01:00
Cobán Imperial
Malacateco
1-1
2018-11-18
01:00
UPNFM
Platense
1-1
2018-11-18
01:00
Deportes Tolima
Independiente Sa
0-1
2018-11-18
01:00
Nicaragua
Haiti
2-1
2018-11-18
03:00
Juarez
Leones Negros Ud
2-1
2018-11-18
03:35
Waitakere United
Southern United
1-1